HAKKIMIZDA

Üniversitenin insan hayatındaki önemi büyüktür. Gerek eğitim gerekse yetişkin hayata hazırlık alanında büyük adımlar atılıp kişinin kendini geliştirdiği bir mekan olarak üniversiteler, kaliteleri ve sundukları imkanlar ile de birbirlerinden ayrılmaktadır. Türkiye’de üniversite sınavında istenilen sonuç elde edilemediğinde öğrenci maalesef ya bir senesini tekrar sınava hazırlanarak kaybetmekte ya da vakit kaybetmemek için hayatı boyunca hayalini kurduğu iş kolu yerine başka bir işte uzmanlaşacağı bir okula yönlenmektedir. Bu olumsuzlukları önlemek adına aileler öğrencilerini yurtdışı üniversitelerine gönderme yoluna başvurmaya başlamışlardır. Bu istek kolaylıkla gerçekleştirilebilse bile, sürece ülkeler arası diplomasiden ve yabancı ülkedeki işleyiş tecrübesinden yoksun olarak başlandığında çoğu zaman olumsuz sonuçlar alınmakta veya çok uzun haberleşme ve teyitleşmeler gerekmektedir.

Global Univer Yurtdışı Eğitim Danışmalığı, 2011 yılından günümüze kadar geliştirdiği 8 senelik yöntemler ve edindiği tecrübe ile öğrencilerini yurtdışında istedikleri üniversiteye yerleştirme bazında büyük başarılar edinmiş köklü bir şirkettir.

Dünyanın onlarca ülkesindeki birçok üniversiteye kolay yoldan kayıt imkanı sağlayan şirket, süreçte aile ve öğrencilere her adımda yardımcı olup yol göstermektedir. Alanında uzman yurtdışı rehberlik personelleri ile yurtdışı üniversite kararının alındığı andan okula birebir kayıt ve sonrasına kadar öğrencinin yanında olup herhangi zorluk yaşanmaması için elinden geleni yapmaktadır. Global Univer Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı, Türkiye’deki birçok benzer şirketin aksine öğrenci üniversite başlayana kadar değil, asıl başladıktan sonraki zorlu öğrenim ve başka bir ülkede yaşamak anlamında karşısına çıkan zorlukları çözmekte yardımcı olmaktadır.

Firmamız Yurtdışı eğitim sektöründe, çağımızın gerektirdiği kalite standartlarını oluşturmaktadır.

Kaliteli, güvenilir ve yüksek standartta hizmet anlayışını kendine prensip edinmiştir.

Global Univer Eğitim Danışmanlığı Olarak İlkelerimiz– Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sektöründe verdiğimiz hizmetlerle, öğrencilerimizin gelecekle ilgili endişelerini en aza indirgemek ve ideallerini gerçekleştirmelerinde ilk basamak olmak.

– Yurtdışında eğitim almak isteyen kişiler ile yurtdışındaki eğitim kurumları arasında köprü görevini üstlenerek gitmek isteyen kişinin ihtiyaçlarına uygun olan programı belirlemek.

– Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda belirli bir standart oluşturmak ve Son gelişmelere adapte olmalarına yardım ederek, öğrencilerin yaşayabilecekleri mağduriyetleri engellemek.

– Okullara direkt başvuru yapmayı düşünen öğrencileri güvenilir yönlendirerek tecrübe ve bilgi eksikliğinden dolayı yaşayabilecekleri zorlukları minimuma indirmek.

Yurtdışında Okumak İçin
Çevrimiçi Başvurun

Başvuru Formu

Değer Verdiğimiz ve
Gurur Duyduğumuz Yorumlar


8 yıldan fazla bir süredir hizmet verdiğimiz için bizimle gurur duyan tüm öğrencilere ve velilere şükran ve minnettarlık duyuyoruz

Ücretsiz Danışmanlık Al

Sevgili Öğrenci; Herhangi Bir Sorunuz Varsa Bize Sormaya Çekinmeyin,
Tüm Sorularınızı Cevaplamak İçin Burdayız.